Webhosting

Hosting pro vaše web stránky s podporou PHP 5.3+

imageChci webhosting

Stejně jako naše internetové stránky tak i webhosting připravujeme na míru dle potřeb zákazníka. Neprodáváme žádné krabicové řešení, kde byste platili za něco, co nevyužijete. Nabízíme webhosting pro veškeré druhy webových stránek s podporou PHP 5.3+ na linuxovém operačním systému CenOS. Ke každému hostingu poskytujeme kvalitní technickou podporu a registraci domén.

Služby webhostingu

Ke každému hostingu dáváme zdarma spoustu podpůrných nástrojů a služeb mezi které patří využití PHPMySQL databáze, přístupy přes FTP, e-mailové schránky. K mailovým schránkám můžete přistupovat přes webové rozhraní, anebo pomocí protokolů IMAP POP3. Podporuje všechny mailové klienty jako je OutlookThunderbird, atd. Pro odeslání e-mailové pošty můžete využít naše odchozí servery. Všechny data, e-mailové schránky a databáze jsou dvakrát denně zálohované na externích serverech s délkou zálohy 14 dní.

Objednání služeb webhostingu

Protože nechceme, aby naši zákaznici platili za něco, co nepotřebují, rozhodli jsme se, že nebudeme nabízet hostingové balíčky jako to dělají všichni ostatní. Řešíme každý webhosting individuálně pro maximální spokojenost zákazníka. Napište nám na email: info@prezentuji.cz jaké služby chcete na hostingu provozovat a my Vám co nejdříve sestavíme ceník a specifikaci hostingu na míru.

Registrace domén

Potřebujete rychle registrovat domény a nevíte jak na to? Kontaktujte nás a my se postaráme o celý proces registrace zdarma. Registrujme všechny tuzemské i zahraniční domény. Doménu .cz, .com, .eu, .net, .org, .info, .name registrujeme za 240Kč/rok. Slovenskou doménu .sk registrujeme za 480,-Kč/rok.

Naši významní klienti

 

image   image  image