Webdesign

Webdesign a tvorba www stránek

imageProfesionální webdesign

Máte svoje www stránky koupené u jiné společnost, ale líbí se Vám naše reference a chcete moderní webdesign internetových stránek? Nebo jste programátor a potřebujete pro svůj systém vytvořit pěkný webdesign? V dnešní konkurenci je design webu a e-shopu jeden z významných částí tvorby webu, který může zaujmout a přesvědčit zákazníka, aby u Vás koupil nebo objednal nějaké služby či produkt. Nezáleží ale jen na vzhledu, ale také na rozmístění jednotlivých prvků, na použitých barvách a také na nepsaných normách, které návštěvníci stránek očekávají.

image

Ukázky našich referencí můžete vidět zde:

Reference

Co potřebujeme znát před tvorbou webdesignu na míru?

Čím více informací nám dáte tím lépe. Webdesign lze udělat i s nulovými podklady. Proces takovéto výroby se ale časově natahuje. Pokud budete chtít, abychom se trefili do Vašeho vkusu a webdesign na Vás zapůsobil hned při prvním návrhu, přichystejte si prosím následující podklady:

  • Logo Vaší společnosti, popřípadě i jiné složky corporate identity.
  • Stručný přehled toho, čím se Vaše firma zabývá a jaké máte vize do budoucna.
  • Jaká je Vaše cílová skupina zákazníků
  • Internetové stránky, které se Vám líbí po grafické stránce (nemusí být jen od konkurence).
  • Máte představu o rozložení funkčních prvků a komponent ve webdesign webu?

Jak probíhá životní cyklus tvorby webdesignu?

Definování

V prvním kroku shromáždíme informace sepsané v odstavci výše. Pokud je to pro Vás možné, doporučujeme osobní setkání, kde Vám můžeme pomoci v případě, že si nebudete jisti rozložením prvků a komponent ve webdesignu.

Stanovení ceny

Ceny se odvíjí od typu internetové stránky a od počtu navržených podstránek. Základní přehled cen najdete v sekci ceník Webdesign a Corporate indentity.

Tvorba webdesign a specifikace rozvržení webu

Nejprve naši grafici sestaví specifikaci šablony webu a rozmístění prvků. Poté Vám vytvoříme první náhledy vzhledu stránek. Ukázky našich webdesignů můžete vidět v sekci reference – redakční systém a E-shop.

image

Uzavření

Po splnění a uzavření všech úprav Vám předáme hotové řešení připravené ve formátu PSD (Photoshop), JPEG popřípadě PNG. Pokud budete mít zájem, představíme Vám naši administraci internetových stránek a e-shopu, do které bude možné hotový webdesign implementovat.