Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

imageChci webové stránky

Správný výběr firmy, která Vám vytvoří webové stránky, dnes není snadný úkol. My si toto uvědomujeme, a proto našim zákazníkům říkáme pravdu narovinu. Existuje spoustu "krabicových" generátorů webových stránek, kde můžete mít stránky hotové za pár minut a za malou finanční částku. K čemu Vám ale jsou internetové stránky, které nemají logickou stavbu, nemají provedenou potřebnou SEO optimalizaci a nejsou tak ve vyhledávačích k nalezení? Náš tým se zaměřuje na tvorbu webových stránek na míru dle přání zákazníka. Před každou novou výrobou www stránek si s Vámi domluvíme schůzku, která potrvá průměrně dvě hodiny, kde sdělíme základní a potřebné znalosti, které Vám přinesou nový nadhled na tvorbu webových stránek. Vy se pak sami budete moci nejlépe rozhodnout, jaké řešení je pro Vás nejvhodnější. Nevyhazujte peníze oknem a investujte alespoň hodinu strávenou s námi, kde se můžete dozvědět spoustu nových informací z oblasti realizace internetových stránek.

image

Již realizované stránky si můžete prohlédnout zde: Reference

Specifikace našeho redakčního systému

Každá internetová stránka nebo firemní prezentace je na míru postavena dle přání zákazníka. Jádro systému obsahuje tyto základní funkce redakčního systému.

cms - redakcni system prezentuji.cz

Jak probíhá životní cyklus webové stránky?

Definování

Nejprve provedeme analýzu požadavků. Pro tento krok upřednostňujeme osobní setkání, kde Vám zároveň můžeme pomoci v případě, že si v některých částech požadavků nebudete jisti proveditelností. Nejprve se snažíme porozumět tomu, co potřebujete a poté navrhneme produkt k uspokojení Vašich potřeb.

image

Stanovení ceny

Jedná se o informační zboží, tedy produkt, který si nemůžete ohmatat, je složen primárně z informací, proto může být obtížné představit si pro tento typ produktu cenu. Protože jsou všechny webové stránky řešené na míru, jsou ceny většinou různé. Základní přehled cen a funkcí našeho redakčního systému najdete v sekci ceník www stránek.

Tvorba webdesign a specifikace rozvržení webu

Jeden z výstupů analýzy požadavků, který si upřesníme na první schůzce, bude analýza rozvržení webu, ze kterého se vytváří síťový model stránek (wireframe). Naši grafici z tohoto modelu sestaví šablonu webu a vytvoří Vám první náhledy vzhledu stránek. Ukázky našich webdesignů můžete vidět v sekci reference – webové stránky.

image

Provádění a kontrola

Pokud nám schválíte webdesign a rozložení šablony stránek, začneme s implementací a nasazováním stránek na vývojové doméně, kde budete moci sledovat realizaci Vašich stránek po celou dobu vývoje. Postupně Vám budeme zasílat zprávy o postupu vývoje nebo můžete využít náš interní systém pro řízení projektů, kde budete mít projekt zcela pod svou kontrolou. Více o tom jak řídíme naše projekty a jaký software na řízení projektů používáme, se můžete dočíst v sekci, jak vyvíjíme naše projekty.

Uzavření

Po dokončení a uzavření všech dílčích úkolů vám představíme hotové řešení a naučíme vás pracovat s administrací redakčního systému webových stránek. Dále Vám předáme přístupy na manuály a představíme Vám další části vývoje webových stránek a tím jsou SEO optimalizace a internetový marketing.

image

Pozn.:
Www stránky Vám nejdříve spustíme na naší doméně např.: projekt.prezentuji.cz (budete o ní vědět jen Vy). Zde si web nebo eshop můžete připravit, naplnit a doladit. Než Vám předáme hotové řešení, jsme Vám stále a zdarma k dispozici. Až budete mít web připravený ke spuštění na Vaší oficiální doméně, tak ho přesuneme i s databází na oficiální doménu, takže se nemusíte obávat, že by při vývoji někdo viděl Váš nedokončený web.