SEO optimalizace

Optimalizace webu pro vyhledávače

imageOptimalizace webových stránek

Spoustu našich zákazníků si myslí, že mít internetové stránky je vše co potřebují. Je tomu ale právě naopak. Nechat si vytvořit internetové stránky je jen začátek. Dobře provedená optimalizace pro vyhledávače (neboli SEO) pro Vaše stránky zajistí horní pozice ve vyhledávání a tím i vyšší návštěvnost a více zákazníků. Pokud necháte své stránky bez optimalizace, je to jako byste si koupil auto bez kol. Tedy utratíte peníze za to, co nikdo nepoužije a nikdo neuvidí jezdit Vaše auto. Stejně tak stránky bez SEO nikdo nenajde a neuvidí ve vyhledávačích.

image

Pokud u nás nemáte zakoupený redakční systém nebo e-shop provedeme analýzu Vašich stávajících stránek a zoptimalizujeme stránky tak, abyste se dostal mezi přední pozice ve vyhledávačích. Aby bylo možné dobře optimalizovat Vaše stránky, je zapotřebí mít v administraci moduly pro optimalizaci, mezi které patří:

  • Možnost nastavování vlastních a čistých URL adres (SEO friendly URL)
  • Nastavitelné titulky stránky, meta atributy jako popisek a seznam klíčových slov
  • Generování seznamu stránek v sitemap.xml a nastavitelný robot.txt
  • Validní kód www stránek

Tyto moduly a nastavení jsou implementovány v našem systému zdarma. Se všemi vás seznámíme a vysvětlíme Vám jak je používat, popřípadě můžete celou optimalizaci nechat na nás.

Cena optimalizace je individuální a záleží na domluvě. Provádíme optimalizaci kompletně od analýzy konkurence, přes vhodný výběr klíčových slov až k pravidelnému psaní optimalizovaných článků (copywriting). Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat, my Vám zdarma provedeme analýzu webu a podle toho doporučíme vhodné kroky.

Pro začátek dobré optimalizace doporučujeme stránky registrovat do katalogů. Dostat se do podvědomí lidí a rapidní zvýšení návštěvnosti stránek docílíte také pomocí PPC kampaní.

Jak optimalizovat web v naší administraci?

Máte u nás zakoupen redakční systém nebo e-shop a chcete si připomenout jak provádět správnou optimalizaci? Přečtěte si článek o správné SEO optimalizaci v našem systému.

Jak optimalizovat web?