Optimalizace webových stránek v naší administraci

SEO webu je obsáhla, dlouhodobá a pro začátečníka občas složitá záležitost. Naše administrace systému je na ni ale připravena. Pokud tedy máte web u nás, tak vám zdarma ukážeme, jak na ni. Náš systém umožňuje nastavovat a měnit meta údaje (popis stránek, klíčové slova) a titulek stránek. Pro každou stránku si můžete nastavit vlastní optimalizovanou URL adresu. Generování sitemap.xml a robot.txt pro vyhledávače je v našem systému samozřejmostí a zautomatizované. Všechny naše stránky spouštíme validní a podle nejnovějších schválených norem.

Základní a nejdůležitějším článkem optimalizace je ale psaní pravidelných nových a unikátních článků s nastavením výše vypsaných meta udájů a popisků. Každý článek musí mít dobře zvolené hlavní nadpisy a sub nadpisy. Tyto nadpisy správně označit v textu stejně jako označit všechny další klíčové slova. „Prolinkovat“ neboli vytvořit odkazy mezi stránkami vlastního webu je další nedílnou součástí správné optimalizace. Nastavení titulku u odkazů a obrázků je další možnost v našem redakčním systému, která nechybí. Všechny tyto základní prvky SEO optimalizace můžete najít v našem video tutoriálu.

Pokud jsi ale nejste jistí v tom co děláte, je lepší nechat optimalizaci na nás, protože právě vhodný výběr klíčových slov a dobře provedená analýza konkurence je základní stavební kámen SEO optimalizace.

Přečtete si také článek o analýze www stránek a s tím spojenou analýzou klíčových slov.

Analýza www stránek