Jaké funkce e-shopu vám pomůžou v růstu?

Přečtěte si první část zpravodaje o výhodných modulech a doplňcích, které můžete nechat…

imageStatistiky internetového obchodování

Potřebujete  znát informace o výdělečnosti vašeho e-shopu, o počtu a výši stornovaných objednávek, o věrnosti vašich zákazníků (množství objednávek na jednoho uživatele) a informace z jakých vyhledávačů a srovnávačů cen (např.: heureka.cz, zbozi.cz) vaši zákazníci udělali objednávku? Toto vše Vám přinese modul pod názvem Statistiky. Všechny informace jsou podrobně zpracovány v tabulce a pro větší přehlednost také zobrazeny graficky.

image

Statistiky zahrnují:

  • Měsíční statistika (celkový obrat, celkový zisk po odečtení nákupní ceny, celkem zaplaceno, ještě nevyřízeno, celkem stornováno)
  • Celková statistika v jednotlivých měsících (celkem zisk, celkem obrat, celkem stornováno)
  • Referery – celkové informace odkud přišli zákazníci na eshop
  • Věrnost zákazníků – množství objednávek na  uživatele

imageMailový newsletter s možností přidat přílohu

Chcete informovat své zákazníky nebo obchodní partnery o novinkách a právě probíhajících akcích ve vašem podnikání prostřednictvím e-mailových zpráv?  Tento modul Vám zvýší frekvenci návštěvnosti vašich stránek a zajistí pravidelnou informovanost zákazníků o vašich marketingových aktivitách. Lze posílat jak HTML, tak textové e-maily. Newsletter je možné posílat všem registrovaným uživatelům nebo jen vybraným skupinám.

Modul umožňuje:

  • Zaslání e-malových zpráv vybraným uživatelům
  • Připojit přílohu k odesílané zprávě
  • Rozesílat textové nebo HTML e-maily
  • Možnost rozesílat obrázkové maily a odkazy na soubory ke stažení

imagePochlubte se s nákupem/rezervací pomocí propojení se sociální sítí Facebook

Využíváte sociální síť Facebook a chcete zrychlit růst budování vaší zákaznické komunity?   Přišli jsme na způsob, jak zákazníkům dát větší podmět k tomu, aby sdílely vaše stránky na jejich profilech. Díky tomuto oslovíte nejen své zákazníky, ale také jejich přátele na síti Facebook.

Základ funkce vychází z pluginu Facebook Share. Nejedná se však jen o klasickou funkci sdílení. Tento plugin bude umístěn až na souhrnné stránce objednávky. Tedy až potom, co zákazník potvrdí objednávku, bude mít možnost „pochlubit se“ se svým nákupem před svými přáteli. Automaticky do sdíleného textu umístíme název produktu a další informace, které upozorní na výhodný nákup ve vašem obchodě.

Nenutně své zákazníky „klikat“ na pluginy z Facabooku. Díky tomuto modulu budou zákazníci sdílet vaše stránky s radostí.

image

Autor: Petr Janošík