Zpravodaj/aktuality

3.5.2013

Chatujte se svými zákazníky na webu pomocí aplikace Smartsupp!

Aplikace Smartsupp je live chat pro vaše stránky, díky které můžete sledovat návštěvníky na Vašem webu a oslovit je v reálném čase. Dejte Vašim zákazníkům možnost okamžité odpovědi na jejich dotaz!

29.10.2012

Jak si koupit štěstí? Pomožte s námi chudým dětem!

Pomožte s námi chudým dětem! Podporujeme akci na pomoc dětem APCA (Assistance to Poor Children's Agency). Přijďte na HALLOWEEN PARTY 31.10. na Flédu! Jako obvykle půjde celý výtěžek do APCA.

10.4.2012

Význam dobře provedené analýzy klíčových slov

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli váš web obsahuje takové klíčové slova, které jsou ve vyhledávačích nejvíce vyhledávané a jestli máte správně vyplněné meta údaje a titulky stránek, případně jestli máte vhodně zvolené názvy produktů v e-shopu?

1.3.2012

Jaké funkce e-shopu vám pomůžou v růstu?

Přečtěte si první část zpravodaje o výhodných modulech a doplňcích, které můžete nechat implementovat do e-shopu a tak lépe propagovat vaše produkty nebo získat větší informovanost o zisku z výhodně prodaných produktů. První část tohoto zpravodaje obsahuje: statistiky internetového obchodování, mailový newsletter s možností přidat přílohu, pochlubte se s nákupem - propojení se sociální sítí Facebook.