Nahrávání souborů na server

V horním menu klikněte na ikonu „Soubory“. Otevře se Vám okno „File Manager“. Vyberte si složku, do které chcete soubory nahrát a dvakrát na ni klikněte.

Nyní klikněte na ikonu „Nahrát soubor“. Zobrazí se Vám okno pro nahrávání souborů. Klikněte na tlačítko „Browse“ a vyberte soubor ze svého počítače.

Výplně další informace k obrázku. Titul je text, který se zobrazí, když nad obrázkem podržíte kurzor myši. Název souboru je název pod kterým se uloží soubor na stránky. Pokud necháte tuto kolonku prázdnou nahraje se soubor pod stejným názvem, jak byl uložen ve vašem počítači. Názvy obrázku doporučujeme ukládat výstižně aby i vyhledávače jako je Google a Seznam.cz věděli co je na obrázku vyfoceno. Kolonku File již máme vyplněnou, tak můžeme kliknout na tlačítko „Nahrát“. Soubor se nám úspěšně nahrál na server.

Pokud si chcete vytvořit novou složku, klikněte na složku, do které chcete novou složku vytvořit. Poté klikněte na tlačítko „Vytvořit adresář“. Zadejte název složky, kterou chcete vytvořit a klikněte na tlačítko „Vytvořit“.

Pro smazání složky nebo souboru vyberte složku nebo soubor, který chcete smazat, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte smazat soubor.