Jak vyvíjíme naše projekty?

Jak vyvíjíme naše projekty?

Definování

Nejprve provedeme analýzu požadavků. Pro tento krok upřednostňujeme osobní setkání, kde vám zároveň můžeme pomoci v případě, že si v některých částech požadavků nebudete jisti proveditelností. Nejprve se snažíme porozumět tomu, co potřebujete a poté navrhneme produkt k uspokojení vašich potřeb.

image

Stanovení ceny

Jedná se o informační zboží, tedy produkt, který si nemůžete ohmatat a je složen primárně z informací, proto může být obtížné představit si pro tento typ produktu cenu. Protože jsou všechny webové stránky řešené na mírů, jsou ceny většinou různé. Základní přehled cen a funkcí našeho redakčního systému najdete v sekci ceník.

Tvorba webdesign a specifikace rozvržení webu

Jeden z výstupů analýzy požadavků, který si upřesníme na první schůzce, bude analýza rozvržení webu ze kterého se výtváří síťový model stránek (wireframe). Naši grafici z tohoto modelu sestaví šablonu webu a vytvoří Vám první náhledy vzhledu stránek. Ukázky našich webdesignů můžete vidět v sekci reference.

image

Provádění a kontrola

Pokud nám schválíte webdesign a rozložení šablony stránek, začneme s implementací a nasazováním stránek na vývojové doméně, kde budete moci sledovat realizaci Vašich stránek po celou dobu vývoje. Postupně Vám budeme zasílat zprávy o postupu vývoje nebo můžete využít náš interní systém pro řízení projektů, kde budete mít projekt zcela pod svou kontrolou.

Uzavření

Po dokončení a uzavření všech dílčích úkolů vám představíme hotové řešení a naučíme vás pracovat s administrací redakčního systému webových stránek. Dále Vám předáme přístupy na manuály a představíme Vám další části vývoje webových stránek a tím jsou SEO optimalizace a internetový marketing.

image

Pozn.:
Www stránky vám nejdříve spustíme na naší doméně např.: projekt.prezentuji.cz (budete o ní vědět jen vy). Zde si web nebo eshop můžete připravit, naplnit a odladit. Než vám předáme hotový řešení, jsme Vám stále a zdarma k dispozici. Až budete mít web připravený ke spuštění na vaší oficiální doméně, tak ho přesuneme i s databází na oficiální doménu, takže se nemusíte obávat, že by při vývoji někdo viděl Váš nedokončený web.