E-shop

Profesionální e-shop na míru

imageChci e-shop

Tak jak jsou dokonalé Vaše produkty, které prodáváte, musí být dokonalý i Váš e-shop. Proto Vám nabízíme e-shop na míru dle Vašich přání, který Vám pomůže s klidným a hladkým prodejem zboží. Protože nenabízíme žádné krabicové řešení, je také webdesign vždy unikátní. Ze zkušeností víme, že ceny zboží v internetových obchodech jsou všude nízké a díky srovnávačům internetových obchodů jsou ceny téměř na stejné hladině. Zákazníkovo rozhodnutí dnes tedy ovlivňuje profesionálně provedené funkce e-shopu a poutavý, moderní, jedinečný a neopakovatelný webdesign eshopu, který přesvědčí zákazníka, aby si právě u Vás objednal zboží.

image

Ukázky našich e-shopů naleznete zde: Reference

E-shop je určen jak pro malé, tak velké obchodníky. Před každou novou výrobou e-shopu si s Vámi domluvíme schůzku, která potrvá průměrně dvě hodiny. Zde sdělíme základní a potřebné znalosti, které Vám přinesou nový pohled na tvorbu internetového obchodu. Vy sami si pak budete moci nejlépe rozhodnout, jaké funkce a moduly jsou pro Vás nejvhodnější, abyste mohli úspěšné plnit marketingové cíle. Nevyhazujte peníze oknem a investujte hodinu svého času do setkání, kde se dozvíte spoustu nových informací z oblasti internetových obchodů.

Specifikace našeho e-shopu

Každý internetový obchod je postaven na míru (dle přání zákazníka), tak aby se s obchodem skvěle pracovalo a nabízené produkty byly správně optimalizované pro vyhledávače. Jádro obchodu obsahuje tyto základní funkce E-shopu.

image

Mezi hlavní rozšířené moduly našeho e-shopu patří propojení s ekonomickým systémem Pohoda, platební bránou GoPay, propojení s cenovými porovnávači (Heureka, Zboží.cz atd.) a další marketingové moduly jako je například mailový a SMS newslleter, pomocí kterého můžete posílat automatické SMS zákazníkům přímo z administrace systému. Součástí e-shopu může být také propojení se sociální sítí Facebook, Google + a zkrátka cokoliv, co Vám usnadní internetové obchodování.

image image image

imageimageimage

Jak probíhá tvorba eshopu?

Tvorba internetového obchodu je založena na podobných způsobech jako tvorba webových stránekE-shop je obsahem administrace složitější a větší, proto i vývoj těchto stránek je časově náročnější. Přesto všechno Vás budeme každým krokem vývoje pečlivě doprovázet, abychom Vám připravili příjemný start do nového a vylepšeného podnikání. Zde najdete celý článek o tom, jak vyvíjíme naše projekty.

Ukázka administrace – eshopu

Po dokončení a uzavření všech dílčích úkolů Vám představíme hotové řešení a naučíme Vás pracovat s administrací e-shopu. Dále Vám předáme přístupy na manuály eshopu a představíme Vám další části vývoje internetového obchodu a tím jsou SEO optimalizace a internetový marketing.  

Zde jsou na ochutnávku ukázky naší administrace e-shopu:

image      image