PPC reklama (AdWords, Sklik)

Reklama na Google a na Seznamu

Reklamu na internetu je možné udělat na Google (AdWords) a na Seznamu (Sklik).
Googlu a Seznamu se platí se za kliknutí na reklamu. Cena prokliku se pohybuje cca od 3-20,-Kč podle velikosti konkurence. 

Úspěšnost reklamy se dá měřit podle počtu návštěvníků a splněných cílů na webu. Např. podle počtu vyplněných poptávek nebo objednávek.
Aby nedocházelo k plýtvání peněz za prokliky (například proklikem nevhodného klíčového slova, zbytečně vysoce nastavenou cenu za proklik, apod.), staráme se Vám o celou internetovou kampaň. Jednou za měsíc Vám posíláme report o úspěšnosti kampaně a postupech pro zlepšení kampaně na další měsíc.

Cena správy PPC reklamy (Google - AdWords, Seznam- Sklik)

Cena za správu kampaní závisí od její velikosti (počtu služeb/produktů), které chcete na internetu propagovat. Při propagaci jednoho produktu/služby začínáme s cenou správy od 1900,-Kč/měsíc. Počáteční příprava pro vytvoření internetové kampaně (analýza klíčových slov, sestavení reklamních textů, spuštění kampaní, atd.) je zpoplatněna jednorázovou sumou, která se pohybuje od 3900,-Kč (opět záleží na rozsahu reklamní kampaně).

Typy reklam na internetu a bližší informace k jednotlivým reklamám najdete v tomto PDF.

Jaké informace potřebujeme od Vás?

Zkuste nám napsat, jakou oblast Vašeho podnikání byste chtěli na internetu zviditelnit (jaké produkty nebo služby). Zkuste být co nejpřesnější. Reklama na internetu musí být maximálně cílená, aby nedocházelo k rychlému vyčerpání peněz. Sdělte nám také částku, kterou chcete do prokliků měsíčně vložit. Podle této částky se nastaví denní limity a Vy nikdy nezaplatíte více, než si nastavíme.